O nás

Robotické vysavače zn. RobZone jsou prodávané firmou RobZone Int. s.r.o Praha 10 , tato firma funguje jako internetový obchod, opravy jsou přijímány buďto prostřednictvím P.O.Boxu nebo firmou Zásilkovna vše pro záruční i pozáruční opravu uvedeno v položce Reklamační řád. Jedná se o originální výrobky ochranné známky RobZone, které je firma RobZone Int. majitelem a jediným vlastníkem. 

Jako její obchodní partner jprovádím servisní opravy robotických vysavačů typů ROOMY -Gold, Silver, 2.0, 3.0  a dále ptoom ROBEE, ROBEE PLUS , ROBEE EMOTION.

PRO INFORMACE O ROBOTICKÝCH VYSAVAČÍCH ROBZONE ROOMY 4.0, DUORO, DUORO XCLEAN,MOPPY KONTAKTUJTE INFORMAČNÍ LINKU FIRMY ROBZONE INT. S.R.O

 

Našíí prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysokou profesionalitu nejenom  poradenství, ale i odváděné práce a také využití nových poznatků v oblasti robotické elektroniky a využívání nových přístrojů,techniky a postupů při  provádění diagnostiky a lokalizaci závad a nalezení nejlepšího postupu opravy a zároveň zaměření na předcházení dalších závad, které by se mohli po opravě vyskytnout. Jsme jediný autorizovaný servis pro robotické vysavače firmy RobZone Praha a to od 1.9.2012 do této doby působila na českém trhu jiná firma jako autorizovaný servis,, od 1.9.2012 jsme jediným pracovištěm pro robotické vysavače majitele ochranné známky RobZone a jím schváleným servisem -více na www.robzone.cz. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší a nejkvalitnější služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený odborník a navíc spolupracujeme se specialisty v oboru elektroniky a konstrukce robotických vysavačů a dalších robotických přístrojů a techniky. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi 

Pokud máte problémy se svým robotických vysavačem rádi Vám poradíme a domluvíme se na předání přístroje nebo o jeho zaslání, nyní zajišťujeme i novou službu PRO PLACENÉ OPRAVY a to ZAJIŠTĚNÍ DODÁNÍ ROBOTICKÉHO VYSAVAČE DO SERVISNÍHO ZAŘÍZENÍ PŘÍMO OD VÁS BEZ TOHO ABYSTE MUSELI NA POŠTU!!!JAK?POSTUP JE NÁSLEDUJÍCÍ:

Na email uvedený v kontaktech napište následující údaje- přesnou adresu vyzvednutí, kontaktní telefon, kontaktní e-mail a dobu rozmezí dvou hodin např. 9-11,10-12 v období 9-17 h v pracovní dny tak jak vám to vyhovuje. Dále zabalíte přístroj nejlépe do originální krabice, pokud jí nemáte tak do odpovídající krabice tak aby se zabránilo poškození přístroje, přibalíte nejlépe adaptér a nabíjecí základnu ostatní příslušenství není potřeba.Nemusíte psát adresu ani odesilatele ani adresáta kurýr GLS má svůj kodový štítek. Pak už jen stačí předat zásilku kurýrovi , ktjí vyzvedne v pohodlí vašeho domova a do druhého dne doručí do servisu. Cena této služby je 200-Kč, hradíte až po provedení diagnostiky a dohodě o provedení nebo neprovedení opravy.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie: Úvod