Služby-Servis robotických vysavačů jiných značek.

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby.Snažíme se využívat osvědčené postupy, přístroje jsou nejenom podrobeny vstupní diagnostice, při které lokalizujeme závady  robotického vysavače a jsou prověřeny všechny systémy a zjišťován jejich stav s cílem eliminovat případné další skryté závady pro správnou činnost přístroje.Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků.

Jsem jediným autorizovaným servisem značky RobZone a provádím pro firmu RobZone záruční a také pozáruční opravy, provádím testování přístrojů a další úkony související s vývojem a testováním robotických vysavačů té nejlepší kvality a hledání nejlepšího využití poznatků vědy a techniky v praxi.

Provádím také opravy jiných typů a značek vysavačů obdobného typu - 

Bralko Galaxy I, Bralko Galaxy II, Fun Beat Ks 290 a KS 300,Carneo SC610, Carneo 400, Fun Beat 700, Fun Beat 400, King Cleaning, Hyunday VC130, Sencor,Klarstein všchny typy, Goddess 590,490, XR 210B, XR210 ,ECOVACS 56,59 ATD-

a další značky zakoupené třeba v zahraničí- vše po telefonické dohodě.

 

IROBOT ŘADY 5XX,6XX,7XX - PROVÁDÍME SERVISNÍ OPRAVY I TĚCHTO ROBOTICKÝCH VYSAVAČŮ. POUŽÍVÁME ORIGINÁLNÍCH DÍLŮ DODANÝCH PŘÍMO VÝROBCEM A AUTORIZOVANÝM PRODEJCEM. ZAJISTĚTE SI KVALITU OPRAVY ZA NIŽŠÍ CENY NEŽ NABÍZEJÍ JINÉ AUTORIZOVANÉ SERVISY.

 

 


Speciální služby

Máte specifické požadavky? Obraťte se na nás. S využitím našich zkušeností  jistě najdeme ideální řešení.

Poradenství

Vždy jsme tu pro Vás. Můžete nám kdyko-li zavolat a to v době od 09.00  do 17.00 hodin a neváhejte se svěřit s vašimi problémy týkajícími se provozu robotických vysavačů a  poradit se s naším odborníkem. Ochotně zodpovíme všechny dotazy a podáme cenné rady a připomínky.